U9 gul ( 22.04.2018 - 17.06.2018 )

22-04-2018 13:30 Brønshøj BK 1 HIK 1 Grøndal Centret
22-04-2018 13:50 B 93 1 Brønshøj BK 1 Grøndal Centret
22-04-2018 14:10 BK Skjold 1 Brønshøj BK 1 Grøndal Centret
22-04-2018 14:30 Brønshøj BK 1 BK Vestia 1 Grøndal Centret
06-05-2018 13:30 Brønshøj BK 1 Fremad Valby 1 Tingbjerg I P
06-05-2018 13:50 Brønshøj BK 1 GVI 1 Tingbjerg I P
06-05-2018 14:10 Fremad Amager 1 Brønshøj BK 1 Tingbjerg I P
06-05-2018 14:30 HIK 1 Brønshøj BK 1 Tingbjerg I P
27-05-2018 13:30 BK Hellas 1 Brønshøj BK 1 Valby IP, tribunen
27-05-2018 13:50 Brønshøj BK 1 Kastrup BK 1 Valby IP, tribunen
27-05-2018 14:10 B 1903 2 Brønshøj BK 1 Valby IP, tribunen
27-05-2018 14:30 Brønshøj BK 1 BK Fix 1 ! Valby IP, tribunen
17-06-2018 13:30 Brønshøj BK 1 Østerbro IF 1 Sundby Idrætspark
17-06-2018 13:50 AB Tårnby 2 Brønshøj BK 1 Sundby Idrætspark
17-06-2018 14:10 Hvidovre IF 1 Brønshøj BK 1 Sundby Idrætspark
17-06-2018 14:30 Brønshøj BK 1 KB 1 Sundby Idrætspark

U9 gul medaljestævne ( 10.06.2018 - 10.06.2018 )

10-06-2018 11:30 BK Vestia 1 Brønshøj BK 1 Sundby Idrætspark
10-06-2018 11:50 Oversidder Brønshøj BK 1 Sundby Idrætspark
10-06-2018 12:10 Brønshøj BK 1 B 93 2 Sundby Idrætspark
10-06-2018 12:30 Brønshøj BK 1 BK Rødovre 1 Sundby Idrætspark

U9 sort ( 22.04.2018 - 17.06.2018 )

22-04-2018 10:00 Brønshøj BK 3 FB 3 ! Sundby/Kløvermarken
22-04-2018 10:20 B 93 5 Brønshøj BK 3 Sundby/Kløvermarken
22-04-2018 10:40 BK Skjold 3 Brønshøj BK 3 Sundby/Kløvermarken
22-04-2018 11:00 Brønshøj BK 3 Sundby BK 2 Sundby/Kløvermarken
06-05-2018 11:45 Brønshøj BK 3 Vanløse IF 4 Tingbjerg I P
06-05-2018 12:05 Brønshøj BK 3 KB 8 Tingbjerg I P
06-05-2018 12:25 Vanløse IF 3 Brønshøj BK 3 Tingbjerg I P
06-05-2018 12:45 FB 3 Brønshøj BK 3 ! Tingbjerg I P
27-05-2018 11:45 KB 7 Brønshøj BK 3 Kunst, Valby IP, tribunen
27-05-2018 12:05 Brønshøj BK 3 Ørestad IF 1 Kunst, Valby IP, tribunen
27-05-2018 12:25 GFA 2 Brønshøj BK 3 ! Kunst, Valby IP, tribunen
27-05-2018 12:45 Brønshøj BK 3 Valby BK 2 Kunst, Valby IP, tribunen
17-06-2018 14:30 Brønshøj BK 3 Østerbro IF 3 Frederiksberg IP, kunst
17-06-2018 14:50 AB Tårnby 4 Brønshøj BK 3 Frederiksberg IP, kunst
17-06-2018 15:10 FB 2 Brønshøj BK 3 Frederiksberg IP, kunst
17-06-2018 15:30 Brønshøj BK 3 FA 2000 2 Frederiksberg IP, kunst

U9 sort medaljestævne ( 10.06.2018 - 10.06.2018 )

10-06-2018 16:00 Brønshøj BK 3 Husum BK 1 Sundby Idrætspark
10-06-2018 16:20 AB Tårnby 3 Brønshøj BK 3 Sundby Idrætspark
10-06-2018 16:40 CPH Youth FC 1 Brønshøj BK 3 Sundby Idrætspark
10-06-2018 17:00 Brønshøj BK 3 B 93 5 Sundby Idrætspark

U9 stribet - lodret ( 22.04.2018 - 17.06.2018 )

22-04-2018 11:45 Brønshøj BK 2 HIK 3 Tingbjerg I P
22-04-2018 12:05 B 93 3 Brønshøj BK 2 ! Tingbjerg I P
22-04-2018 12:25 BK Skjold 2 Brønshøj BK 2 Tingbjerg I P
22-04-2018 12:45 Brønshøj BK 2 BK Vestia 2 Tingbjerg I P
06-05-2018 13:30 Brønshøj BK 2 Fremad Valby 2 Tingbjerg I P
06-05-2018 13:50 Brønshøj BK 2 GVI 2 ! Tingbjerg I P
06-05-2018 14:10 Fremad Amager 2 Brønshøj BK 2 Tingbjerg I P
06-05-2018 14:30 HIK 3 Brønshøj BK 2 Tingbjerg I P
27-05-2018 11:45 BK Hellas 2 Brønshøj BK 2 Valby IP, tribunen
27-05-2018 12:05 Brønshøj BK 2 Kastrup BK 2 Valby IP, tribunen
27-05-2018 12:25 B 1903 3 Brønshøj BK 2 Valby IP, tribunen
27-05-2018 12:45 Brønshøj BK 2 BK Fix 2 ! Valby IP, tribunen
17-06-2018 11:45 Brønshøj BK 2 Østerbro IF 2 Sundby Idrætspark
17-06-2018 12:05 AB Tårnby 3 Brønshøj BK 2 Sundby Idrætspark
17-06-2018 12:25 Hvidovre IF 2 Brønshøj BK 2 Sundby Idrætspark
17-06-2018 12:45 Brønshøj BK 2 KB 5 Sundby Idrætspark

U9 stribet - lodret medaljestævne ( 10.06.2018 - 10.06.2018 )

10-06-2018 14:30 Brønshøj BK 2 BK Hekla 2 Sundby Idrætspark
10-06-2018 14:50 Vanløse IF 3 Brønshøj BK 2 Sundby Idrætspark
10-06-2018 15:10 KB 5 Brønshøj BK 2 Sundby Idrætspark
10-06-2018 15:30 Brønshøj BK 2 Hvidovre IF 2 Sundby Idrætspark

U9 stribet - vandret ( 22.04.2018 - 17.06.2018 )

22-04-2018 10:00 Brønshøj BK 4 HIK 4 ! Grøndal Centret
22-04-2018 10:20 B.93 6 Brønshøj BK 4 Grøndal Centret
22-04-2018 10:40 BK Skjold 4 Brønshøj BK 4 ! Grøndal Centret
22-04-2018 11:00 Brønshøj BK 4 BK Vestia 3 ! Grøndal Centret
06-05-2018 11:45 Brønshøj BK 4 Fremad Valby 3 Tingbjerg I P
06-05-2018 12:05 Brønshøj BK 4 GVI 3 Tingbjerg I P
06-05-2018 12:25 Fremad Amager 3 Brønshøj BK 4 Tingbjerg I P
06-05-2018 12:45 HIK 4 Brønshøj BK 4 ! Tingbjerg I P
27-05-2018 10:00 BK Hellas 3 Brønshøj BK 4 Valby IP, tribunen
27-05-2018 10:20 Brønshøj BK 4 Kastrup BK 3 Valby IP, tribunen
27-05-2018 10:40 B 1903 4 Brønshøj BK 4 Valby IP, tribunen
27-05-2018 11:00 Brønshøj BK 4 BK Fix 3 Valby IP, tribunen
17-06-2018 10:00 Brønshøj BK 4 Østerbro IF 4 Sundby Idrætspark
17-06-2018 10:20 AB Tårnby 5 Brønshøj BK 4 Sundby Idrætspark
17-06-2018 10:40 Hvidovre IF 3 Brønshøj BK 4 Sundby Idrætspark
17-06-2018 11:00 Brønshøj BK 4 KB 9 Sundby Idrætspark

U9 stribet - vandret medaljestævne ( 10.06.2018 - 10.06.2018 )

10-06-2018 11:30 Brønshøj BK 4 B 1903 4 Kunst, Grøndal Centret
10-06-2018 11:50 KB 10 Brønshøj BK 4 Kunst, Grøndal Centret
10-06-2018 12:10 BK Fix 3 Brønshøj BK 4 Kunst, Grøndal Centret
10-06-2018 12:30 Brønshøj BK 4 Bk. Union 1 Kunst, Grøndal Centret

U9 gul Vinterbold ( 03.03.2018 - 03.03.2018 )

03-03-2018 12:06 Brønshøj BK Oversidder Kunst, Tingbjerg IP
03-03-2018 12:24 Brønshøj BK RB 1906 Kunst, Tingbjerg IP
03-03-2018 12:30 KB (4) Brønshøj BK Kunst, Tingbjerg IP
03-03-2018 12:42 Holbæk B&I Brønshøj BK Kunst, Tingbjerg IP

U9 sort Vinterbold ( 04.03.2018 - 04.03.2018 )

04-03-2018 09:00 Jægersborg BK (1) Brønshøj Bk. Albertslund Stadion Kunstgræs
04-03-2018 09:18 Brønshøj Bk. Østerbro IF (1) Albertslund Stadion Kunstgræs
04-03-2018 09:54 Herstedøster IC Brønshøj Bk. Albertslund Stadion Kunstgræs
04-03-2018 10:12 Brønshøj Bk. B 93 (1) Albertslund Stadion Kunstgræs

U9 stribet Vinterbold ( 03.03.2018 - 03.03.2018 )

03-03-2018 10:45 Vestia Brønshøj BK Kunst, Tingbjerg IP
03-03-2018 11:03 Brønshøj BK B. 1973, Herlev (3) Kunst, Tingbjerg IP
03-03-2018 11:39 Rudersdal Boldklub Brønshøj BK Kunst, Tingbjerg IP
03-03-2018 11:57 Brønshøj BK Lyngby Boldklub 1921 Kunst, Tingbjerg IP