U10 Gul ( 21.04.2018 - 16.06.2018 )

21-04-2018 13:30 Brønshøj BK 1 HIK 2 Valby IP, tribunen
21-04-2018 13:50 Nørrebro United 1 Brønshøj BK 1 Valby IP, tribunen
21-04-2018 14:10 Vanløse IF 1 Brønshøj BK 1 Valby IP, tribunen
21-04-2018 14:30 Brønshøj BK 1 KB 3 ! Valby IP, tribunen
06-05-2018 10:00 Brønshøj BK 1 Sundby BK 2 Tingbjerg I P
06-05-2018 10:20 Brønshøj BK 1 BK Stefan 1 Tingbjerg I P
06-05-2018 10:40 Valby BK 1 Brønshøj BK 1 Tingbjerg I P
06-05-2018 11:00 HIK 2 Brønshøj BK 1 Tingbjerg I P
27-05-2018 10:00 Husum BK 1 Brønshøj BK 1 Sundby/Kløvermarken
27-05-2018 10:20 Brønshøj BK 1 BK Frem 1 Sundby/Kløvermarken
27-05-2018 10:40 B 1903 2 Brønshøj BK 1 Sundby/Kløvermarken
27-05-2018 11:00 Brønshøj BK 1 BK Union 1 Sundby/Kløvermarken
16-06-2018 11:45 Brønshøj BK 1 BK Hekla 1 Hekla Park
16-06-2018 12:05 AB Tårnby 1 Brønshøj BK 1 ! Hekla Park
16-06-2018 12:25 B 1908 2 Brønshøj BK 1 Hekla Park
16-06-2018 12:45 Brønshøj BK 1 KB 2 Hekla Park

U10 Gul medaljestævne ( 10.06.2018 - 10.06.2018 )

10-06-2018 14:30 AB Tårnby 1 Brønshøj BK 1 Tingbjerg I P
10-06-2018 14:50 Brønshøj BK 1 KB 1 Tingbjerg I P
10-06-2018 15:10 Brønshøj BK 1 B 1903 1 Tingbjerg I P
10-06-2018 15:30 Sundby BK 2 Brønshøj BK 1 Tingbjerg I P

U10 Sort ( 21.04.2018 - 16.06.2018 )

21-04-2018 11:45 Brønshøj BK 2 Aakanden GF 3 Valby IP, tribunen
21-04-2018 12:05 CIK 1 Brønshøj BK 2 Valby IP, tribunen
21-04-2018 12:25 Fremad Amager 2 Brønshøj BK 2 Valby IP, tribunen
21-04-2018 12:45 Brønshøj BK 2 FA 2000 3 Valby IP, tribunen
06-05-2018 15:15 Brønshøj BK 2 BK Vestia 1 Tingbjerg I P
06-05-2018 15:35 Brønshøj BK 2 Nørrebro United 2 ! Tingbjerg I P
06-05-2018 15:55 Valby BK 2 Brønshøj BK 2 Tingbjerg I P
06-05-2018 16:15 Aakanden GF 3 Brønshøj BK 2 Tingbjerg I P
26-05-2018 13:30 BK Fix 1 Brønshøj BK 2 Kunst, Bavnehøj IA
26-05-2018 13:50 Brønshøj BK 2 FB 1 Kunst, Bavnehøj IA
26-05-2018 14:10 AB Tårnby 2 Brønshøj BK 2 Kunst, Bavnehøj IA
26-05-2018 14:30 Brønshøj BK 2 Bk. Union 2 Kunst, Bavnehøj IA
16-06-2018 10:00 Brønshøj BK 2 KB 6 Tingbjerg I P
16-06-2018 10:20 KB 8 Brønshøj BK 2 Tingbjerg I P
16-06-2018 10:40 Oversidder Brønshøj BK 2 Tingbjerg I P
16-06-2018 11:00 Brønshøj BK 2 Oversidder Tingbjerg I P

U10 Sort medaljestævne ( 10.06.2018 - 10.06.2018 )

10-06-2018 10:00 KB 7 Brønshøj BK 2 Tingbjerg I P
10-06-2018 10:20 Brønshøj BK 2 Brønshøj BK Xtra Tingbjerg I P
10-06-2018 10:40 CIK 1 Brønshøj BK 2 Tingbjerg I P
10-06-2018 11:00 AB Tårnby 2 Brønshøj BK 2 Tingbjerg I P

U10 gul Vinterbold ( 04.03.2018 - 04.03.2018 )

04-03-2018 10:00 Hellas Brønshøj BK Kunst, B93
04-03-2018 10:36 Brønshøj BK KB (1) Kunst, B93
04-03-2018 10:54 Brønshøj BK Tårnby FF Kunst, B93
04-03-2018 11:12 B.93 Brønshøj BK Kunst, B93

U10 sort Vinterbold ( 04.03.2018 - 04.03.2018 )

04-03-2018 09:00 Rudersdal Boldklub Brønshøj BK Kunst, Tingbjerg IP
04-03-2018 09:36 Brønshøj BK IF "Skjold" Birkerød Fodbold (1) Kunst, Tingbjerg IP
04-03-2018 09:54 Brønshøj BK Bk. Union Kunst, Tingbjerg IP
04-03-2018 10:12 HB Brønshøj BK Kunst, Tingbjerg IP